אודות פלוריסטה

מי אני?

שמי לודמילה קיפרושקין ואני בעלת המותג הפרחוני "פלוריסטה".

כל חיי אהבתי פרחים, נהגתי לקשט את ביתנו בפרחים כבר בתור ילדה, ועבורי – הם האוצר שהטבע מניב לנו. בחרתי להקים את המותג "פלוריסטה" מתוך אהבה אמיתית למקצוע ומתוך רצון לתת סטנדרט שירות חדש בתחום הפרחים – להפיק יצירות פרחוניות וצבעוניות, מפרחים שהם תמיד טריים, תמיד רעננים ומגיעים במשלוח, תמיד בזמן.

מכינה זר.JPG

מאין הגעתי?

כפי שניתן לנחש על פי שמי, אני עולה מברית המועצות. אבא שלי תמיד היה אומר לנו שארץ ישראל היא הבית האמיתי שלנו, ובכך נטע בי היטב את החלום לעשות עלייה ולהגיע לכאן, חלום שהתגשם בשנות ה-90', כאשר עליתי לארץ עם משפחתי. למרות שבברית המועצות עסקתי בתחום התקשורת, ידעתי שאהבתי לפרחים יכולה להיות המקצוע הנכון עבורי, כאן בארץ זבת חלב ודבש, לכן פתחתי חנות פרחים קטנה בשלהי שנות ה-90'. בהמשך, בשל בקשתו של בעלי, סגרתי את החנות ועבדנו ביחד בעסק המשפחתי שלנו, אך לעולם לא הפסקתי לשזור וליצור סידורי פרחים מיוחדים.

לפני כמה שנים הרגשתי שהגעגוע אל האומנות שביצירת הפרחים מציף אותי, והחלטתי להשיק מחדש את "פלוריסטה", החנות לה קראתי על שם "פלורה", אלת הפרחים במיתולוגיה הרומית.

מה תוכלו לקבל ב-"פלוריסטה"?

"פלוריסטה" היא גן עדן לכל מי שאוהב פרחים כמוני. כל סידור וסידור נבנה בידיים בוטחות ואוהבות על ידי באופן אישי או על ידי אחת מצוות השוזרות שעובדות עמי, והוא מוכן בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח. אני מקבלת את בקשות הלקוחות באהבה, נהנית ליצור עבורם יצירות מפתיעות, להתאים פרח לפרח, לשלב צבעוניות מרשימה ולראות את החיוך על פניהם כשהם חוזים בתוצר הסופי. לצד הפרחים, אני גם מציעה מגוון רחב של כלים ואגרטלים מיוחדים ומתנות לבני משפחה, בן או בת זוג, ושלל אירועים אחרים. אני מאמינה שפרחים מתאימים לכל אירוע בחיים, ושהם מוסיפים בדיוק את הצבע הנכון.

שירות המשלוחים שלנו

אני תמיד האמנתי שאין תחושה יותר מהנה מלפתוח את הדלת ולמצוא שם שליח עומד עם זר פרחים מרשים ופתק שנכתב במילים שיוצאות מן הלב, ואני שמחה שהמשלוחים שלנו מאפשרים לנו להגיע לכל בית ובית בחיפה והסביבה ולשמח את המקבלים אותם. זה אחד החלקים האהובים עליי בעבודה, ואני משקיעה את מירב המאמצים כדי להבטיח כי כל משלוח יגיע בזמן, רענן, טרי ומרשים, בדיוק כפי שהוזמן.

 

אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ולתת לי הזדמנות לשמח אתכם בעזרת יצירות הפרחים של "פלוריסטה".